Powered by Smartsupp

PREDAJ!1 izbový byt na predaj – Trnava

Nehnuteľnosť vhodná ako začínajúce bývanie alebo investícia na prenájom

Popis nehnuteľnosti

Na predaj 1 izbový byt v super lokalite v meste Trnava, Hlboká ulica. Ponúkaný byt je situovaný na 9 poschodí s výťahom.
Praktická a moderná dispozícia bytu na celkovej ploche interiéru 27 m2 ponúka vstupnú chodbu, kúpeľňu so sprchovým kútom, toaletou a práčkou, komfortnú veľkú izbu spojenú s kuchyňou a šatníkom. V cene bytu je zahrnutá pivnica na praktické uloženie vecí. Parkovanie k bytu je riešené vonkajším parkovaním pred bytovým domom. K dispozícii za bytovým domom sa nachádza krásne nové vybudované jazierko s areálom Agátka. Spolu s oddychovou zónou a atletickým štadiónom. Bytový dom je umiestnený v obľúbenej lokalite v meste Trnava s bohatou občianskou vybavenosťou. V krátkej pešej dostupnosti sú nákupné centrá, zdravotnícke strediská, zastávky MHD. Rôzne možnosti a druhy relaxu a športu. Vzhľadom na svoju veľkosť a polohu je byt ideálnou voľbou pre mladé a malé domácnosti, pre seniorov, či ako investičný byt na prenájom.

BYT SA PREDÁVA KOMPLETNE ZARIADENÝ!

ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Kedže sa tento 1 izbový byt predáva aj so zariadením, je ideálnou voľbou ako investícia. Možno niekto vídi nevýhodu, že sa nachádza na poslednom 9. poschodí, ale poviem Vám narovinu, ten výhľad stojí úplne zato 🙂 Byt je útulný, kompletne zariadený.

Úžitková plocha 27 m2
Balkón nie
Počet izieb 1
Podlažie 9/9
Vyhotovenie bytu komplet zariadený
CENA 99 000 EUR

Exteriér

Exteriér

Lokalita

Galéria

Ostatné byty