Powered by Smartsupp

Služby

Interiérový dizajn

Interiérový dizajn

Zariaďte si bývanie podľa svojich predstáv s pomocou šikovnej interiérovej dizajnérky. Úložné miesto, dokonalý prehľad aj rozmery na mieru. Osobitné riešenie pre každý priestor.

Kontakt na interiérovú dizajnérku

Homestaging

Profesionálna estetická úprava vzhľadu interiéru Vašej nehnuteľnosti s cieľom vyzdvihnúť jej prednosti a získať čo najlepšiu cenu pri predaji alebo prenájme. Homestaging je oveľa viac než len upratovanie, odstránenie nepotrebných prvkov a reorganizácia. Je to marketingová stratégia pre váš domov.

Homestaging
Image

Developerská činnosť

Zabezpečenie komplexných služieb pre developera, a to od úvodnej analýzy projektu, až po samotné odovzdávanie nehnuteľnosti konečnému klientovi.

Rezidencia Gorazdova

 

 

Rent managment

Rent managment

Správa a údržba Vašich nehnuteľností v prenájme. Byt pravidelne kontrolujem, riešim požiadavky nájomníkov, zabezpečujem prípadné opravy a pravidelne reportujem o aktuálnom stave bytu.

Cena za službu je 20€ za každú začatú hodinu.

Hypotekárne poradenstvo

Vziať si tú správnu hypotéku je veľmi zodpovedné rozhodnutie, ktoré s Vami zostáva po dlhú dobu. Odporúčam Vám, aby ste sa pri tomto vážnom kroku bezplatne poradili s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám v rozhodovaní pomôže.

Finančné sprostredkovanie
Hypotekárne poradenstvo
Profesionálny právny servis

Profesionálny právny servis

Kompletný právny servis, ktorý zahŕňa vypracovanie rezervačnej zmluvy, zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a v neposlednom rade aj návrhu na vklad do katastra.

Klik na kontakt

Zahraničné nehuteľnosti

Máte záujem o investovanie do nehnuteľnosti v zahraničí? V spolupráci s realitnými maklérmi pracujúcimi v zahraničí Vám nájdeme nehnuteľnosť ušitú na mieru, či už vo veľkolepom Dubaji, na Severnom Cypre alebo v slnečnom Španielsku.

Kontakt
Zahraničné nehuteľnosti

Služby