Powered by Smartsupp

LUXUSNÝ PENTHOUSE v centre Nitry

Luxusný a jedinečný penthouse blízko kalvárie v Nitre

Popis nehnuteľnosti

Táto jedinečná nehnuteľnosť v Nitre predstavuje vrchol moderného bývania a pohodlia. Rozkladá sa na ploche 110 m² a ponúka rozsiahlu 140 m² veľkú terasu, ktorá je skutočnou perličkou tohto bytu.

Terasa je vrcholom luxusu s živou trávnatou plochou, automatickou závlahou, výhrevnou vírivkou Wellis a moderným pohodlným sedením, ktoré vytvára ideálne miesto pre relax a spoločenské posedenia. Je vybavená rozvodovou skriňou  navrhnutou pre potreby terasy, oplotením pre súkromie, nádhernou magnóliou, grilom a rozmanitými kvetinami, čím vytvára oázu pokojnosti a súkromia. Osvetlenie terasy je možné ovládať prostredníctvom aplikácie, čo umožňuje dokonalé nastavenie atmosféry na každú príležitosť.

Vstup do bytu zabezpečuje výťah, čo je v Nitre raritou, a bezpečnostné dvere ADLO Security zabezpečujú pokojný a bezpečný život. Byt je navyše vybavený kamerovým systémom ovládaným cez SIM kartu pre maximálnu bezpečnosť.

Interiér bytu je definovaný vysokou kvalitou a štýlom, od klimatizácie v izbách po na mieru vyrobenú kuchyňu od Sykora s kvalitnými spotrebičmi Miele, indukčnou doskou, živicovou pracovnou doskou, vstavanou chladničkou a umývačkou riadu. Podlahy v celom byte sú termizované – tepelne upravené dubové, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť.

Obývacia izba je vybavená televízorom Sony a audio systémom Harman Kardon, čo zaručuje prvotriedny zážitok pri pozeraní filmov alebo počúvaní hudby. Technická miestnosť disponuje práčkou a sušičkou Miele a americkou chladničkou pre maximálne pohodlie domácnosti.

V kúpeľni nájdete taliansky obklad, imidžový radiátor, sanitu od Hansgrohe. Vo vani sa môžete oddávať relaxu plnými dúškami. Spálňa, okrem luxusného lustra z Milána, ponúka klimatizáciu, vstavanú skriňu a výstup na balkón pre súkromné momenty odpočinku. Druhá kúpeľňa je vybavená moderným WC Duravit s ovládaním a sprchovým kútom.

Celý byt je vybavený podlahovým kúrením a elektricky ovládanými žalúziami pre maximálne pohodlie a úsporu energie. Klimatizačné jednotky sú umiestnené na streche, čo zabezpečuje tichý a efektívny chod.

Byt sa predáva kompletne zariadený spolu s vonkajším parkovacím státím.

Tento byt ponúka nie len luxusné bývanie, ale aj nádherný výhľad na Kalváriu, čím sa stáva jedinečným miestom pre život. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú pokoj, bezpečnosť a luxus v srdci Nitry.

Počet izieb 4
Počet kúpeľní 2
Rozloha bytu 110 m2
Rozloha terasy 140 m2
Zariadenie bytu áno
Poschodie 7/7
CENA DOHODOU

Pôdorys

Pôdorys

Exteriér

Exteriér

Lokalita

Galéria

Ostatné byty

Obchodný priestor na prenájom – NOVÉ ZÁMKY, centrum

Obchodné priestory na prenájom v centre mesta

Kancelária na prenájom – NOVÉ ZÁMKY, centrum

Čisté a moderé kancelárie na prenájom

PREDAJ – atypický 2 izbový byt – Nitra, Radlinského ulica

Zaujímavý a netradičný 2 izbový byt - ideálny na Airbnb

PREDAJ – rozľahlý pozemok v obci Ivanka pri Nitre

Rozsiahly developerský pozemok v blízkosti Nitry

REZERVOVANÉ! 1 izbový byt na predaj – Trnava

Nehnuteľnosť vhodná ako začínajúce bývanie alebo investícia na prenájom

PREDAJ – 1 izbový moderný byt RIVIERA NITRA

Jedinečná investičná príležitosť

Bývalá reštaurácia s rozostavanou stavbou – Pata, okres Galanta

Nehnuteľnosť v tesnej blízkosti diaľnice vhodná na podnikanie alebo investíciu do budúcna